Fronty meblowe

FRONTY DREWNIANE
Firmy Drewpol Osina i Sławpol specjalizują się w produkcji frontów drewnianych. Ich wyjątkowa jakość sprawia, że są towarem znanym w kraju oraz poza jego granicami. Cieszą się dużym zainteresowaniem klientów indywidualnych. W ofertach tych firm znajdują się fronty: proste, gięte, płycinowe, ramowe, kratkowe, łamane, faliste, łukowe. W ofercie tych firm znajdują się również elementy wykończeniowe np. listwy wieńczące, blendy pod butelki oraz wiele innych elementów uzupełniających.
Tutaj mogą Państwo zapoznać się z firmą Drewpol www.drewpol.pl oraz Sławpol www.slawpol.pl

FRONTY MDF
Bogatą ofertę prezentuje również firma PROFORM z Mikołowa, która zajmuje się przede wszystkim produkcją frontów MDF, ale także frontów patynowanych. Oferują szeroką gamę kolorystyczną folii matowych oraz połyskowych, kolorów jednolitych lub drewnopodobnych. Proponują wiele możliwych frezowań, produkują fronty gięty i profil S (fala). Wykonują również fronty z uchwytami m.in. z uchwytami wpuszczanymi.
W ofercie posiadają również nowoczesne panele dekoracyjne. Fronty i panele mogą Państwo zobaczyć na stronie www.proform.pl

FRONTY FORNIROWANE

W naszej ofercie znajdują się również fronty fornirowane. Są to fronty proste oklejane cienką warstwą sprasowanego drewna, mogą być matowe lub lakierowane na wysoki połysk. Fronty fornirowane doskonale pasują do nowoczesnych kuchni, gdzie najczęściej stosuje się forniry modyfikowane. Poniżej prezentujemy najpopularniejsze rodzaje fornirów. (zebrano, wenge, heban, dąb mleczny)
zdjęcia

FRONTY LAKIEROWANE
Wykonujemy również meble z frontami lakierowanymi. Takie fronty najczęściej stosuje się w meblach łazienkowych, ale bardzo często również w kuchniach – fronty lakierowane doskonale współgrają z frontami fornirowanymi. Kolorystyka jest ogromna, można bowiem wybrać dowolny kolor tęczy.

FRONTY ALUMINIOWE
Firma FEST oferuje bogatą gamę ramek aluminiowych – od zwykłych prostych ramek do wyrafinowanych profili. Wykonują ramki nie tylko w kolorze aluminiowym ale również inox czy czarne. Do wybranego profilu można dobrać szkło kolorowe lub mrożone.
Fronty aluminiowe są elementem charakterystycznym kuchni nowoczesnych.